OKOVY

 • Obojek 850kč
 • pouta na ruce 850kč
 • pouta na nohy 850kč
 • celý komplet 2390kč

 • Řetězy, karabinky a zámečky nejsou součástí dodávky, možno doobjedat.

  Kromě okovů klasických tvarů, které odkazují na dávnou historii, je možné vyrobit samostatné okovy kompatibilní se systémem MBS OMNIBOND!

  Okovy jsou vyráběny na míru, proto by součásí objednávky měly být tyto ůdaje: obvod krku, zápěstí nebo nadkotníků, měřeno natěsno, abychom vyloučili případné nepřesnosti.

  Možné varianty provedení:

  Na výběr je možnost zavírání okovů - na imbusový klíč, na zámeček nebo karabinku.

  V případě zájmu je možno okovy napevno propojit řetězem.

  Jako povrchovou ůpravu je možno použít zinkování a to ve stříbrném nebo zlatožlutém provedení, dále nástřik práškovou barvou.

  Do okovů je možno na objednávku nalepit polstrování.

  Pro skutečné fajnšmekry středověku je možné okovy vyžíhat a za tepla zakonzervovat včelím voskem. Není určeno do vlhkého prstředi, v něm rezaví, i když - i to nachází své ctitele... :-)

  Je také možné vyrobit okovy, které se budou zakovávat nýty, což je určeno na dlouhodobější pobyt v okovech, případně pro tématické show... K tomu je třeba mít doplňkové vybavení, abyste dotyčnou osobu s okovů dostali! Podrobnosti na dotaz.
  Click for image... Click for image... Click for image...  MBS OMNIBOND - variailní bondážní systém

  Variabilní poutací systém, vhodný pro domácí použití nebo pro menší SM studia. Výhodou je skladnost celé sestavy a variabilita použití oproti klasickým poutacím zařízením. Montáž je velmi jednoduchá, vše zvládnete v několika minutách.

  Omnibond nabízím jako ucelený základní systém, ale možno zakoupit i jen část a po čase dokoupit..

  Základní barevné provedení je stříbrný pozink, lze vyrobit i ve zlaté či v černé barvě, jiné možnosti na dotaz.

  Omnibond nabízí 7 základních sestav:

 • okovy
 • housličky
 • žabák v sedě
 • žabák na čtyřech
 • kláda
 • rozporka
 • čáp


 • Cena základní sestavy je 5700, prodej menší sestavy je samozřejmě možný, pozdější dokoupení dalších částí není problém.

  Doplňky:
 • vibrátor 16x4cm plus fixační držáky 850kč
 • ruční šukátor za 350kč
 • náatavec a anální vibrátor 12,5x2,5cm 400kč

 • Na montáž omnibond budete potřebovat běžně dostupný imbusový klíč č.6 a plochý klíč č.13, nejsou součástí dodávky, není problém oobjednat.  ČÁP

  Klasický poutací vehement, doložitelný již na středověkých kresbách.
  Naše varianta tohoto nekompromisního spoutávacího zařízení se zamyká na jeden zámeček. Zámeček není standardní součastí dodávky, možno přiobjednat. čáp je vyráběn na míru,proto součástí objednávky by měl být obvod krku, zápěstí a nadkotníků.

  Barevné provedení: stříbrné a zlaté zinkování, černá prášková barva, vyžíhání a za tepla ošetření včelím voskem, stejně jak u okovů - pro vyznavače středověku, není určeno do vlhkého prostředí.
  ROZPORKA

  Klasická rozporka ruka - krk - ruka v ceně 1800kč, zamykání na 3 zámečky, které nejsou součástí dodávky, možno přiobjednat.

  Rozporka je vyráběna na míru, proto součástí objednávky by měl být obvod krku a zápěstí. arevné provedení: stříbrné a zlaté zinkování, černá prášková barva, vyžíhání a za tepla ošetření včelím voskem, stejně jak u okovů - pro vyznavače středověku, není určeno do vlhkého prostředí.


  KLÁDA

  Klasické poutací zařízení pro ruce a nohy: 1800kč

  Zamykání na jeden zámeček. Zámeček není součastí dodávky, možno přiobjednat.
  Kláda je vyráběna na míru, proto součástí objednávky by měl být obvod zápěstí a v nadkotníku.

  Barevné provedení: stříbrné a zlaté zinkování, černá prášková barva, vyžíhání a za tepla ošetření včelím voskem, stejně jak u okovů - pro vyznavače středověku, není určeno do vlhkého prostředí.


  MASKA  Pro ctitele středověkých odkazů tu máme na závěr jednu lahůdku: železnou masku hanby. Kdysi byla mimo jiné častou součástí pranýřování povětrných ženštin...

  Vyrábí se na základě objednávky, je potřeba znát obvod krku, celkové provedení masky se odvíjí od konzultace se zákazníkem, lze vyrobit z pásoviny, z železných drátů různých průměrů, omezující vidění, možnost upevnění roubíku apod.

  Standardní barevné provedení je černé, jiné je možné po dohodě.  Vybrali jste si? Ozvěte se mailem, nebo telefonicky, dohodneme vše potřebné.

  Nevybrali jste si? Máte vlastní představu o potřebném vybavení?
  Ozvěte se také! Takřka nic není nemožné!
  (c)Masterhell , (c) Foto: Kacíř a Tymur